Gofrownice Tefal ranking

 

Jaką gofrownicę Tefal kupić?

 

Kupując sprzęt kuchenny, chcemy aby był trwały, funkcjonalny i wydajny. Dlatego też najczęściej w sklepach zwracamy uwagę na propozycje znanych firm. Większość kojarzy  firmę Tefalz mocnymi, naprawdę wydajnymi patelniami, które wyróżniają się na tle konkurencji. Przede wszystkim ze względu na mocną, solidną powłokę. Firma na przełomie lat udoskonaliła technologie i z roku na rok proponuje coraz bardziej atrakcyjne rozwiązania. Wśród propozycji tej francuskiej firmy znajdziemy też gofrownice. Cenione są za jakość wykonania, niezawodność, ale również atrakcyjny design i wydajność.W tym poradniku skupiamy się na gofrownicach znanego producenta sprzętu kuchennego Tefal.

gofrownica-tefal

Mając na uwadze potrzeby najbardziej wymagających klientów, przygotowaliśmy ten oto poradnik zawierający wskazówki, które pomogą Ci w zakupie dobrej maszyny do Twojej kuchni lub gastronomii.

Po pierwsze moc – największy problem posiadaczy gofrownic. Niedopieczone ciasta, zbyt długi czas oczekiwania aż gofr stanie się chrupiący. To nie wina złego ciasta, ale zbyt słabej mocy. Na rynku dostępne są sprzęty o różnej mocy, ale nie warto zwracać uwagi na te, których moc jest niższa 700 W.

Bardzo ważnym aspektem jest materiał, z którego wykonane są płytki gofrownicy. To na nim będziemy smażyć ciasto, więc nie może przywierać i powinien równomiernie rozprowadzać ciepło. Najczęściej występują urządzenia z płytkami z żeliwa, teflonu lub powłoki ceramicznej. Najpopularniejsze są gofrownice teflonowe – materiał jest delikatny, ale ciasto prawie w ogóle do niego nie przywiera. Z drugiej strony mamy żeliwo. Jest one trwalsze, ale dużym problemem jest właśnie przywieranie ciasta. Ostatnia powłoka, czyli ceramika jest stosunkowo trudna w pielęgnacji – ciasto bardziej do niej przywiera.

Tefal to francuskie przedsiębiorstwo, którego nazwa pochodzi od Teflonu, dlatego wszystkie oferowane przez firmę gofrownice mają właśnie taką powłokę.

Warto też zwrócić uwagę na oceny konsumentów. Nie ulega wątpliwości fakt, że opinie o gofrownicach Tefal stanowią cenne źródło informacji. Modele te są cenione przez użytkowników. Dlatego też uważamy, że jest to jeden z lepszych producentów tego typu sprzętów.

Kierując się powyższymi poradami z całą pewnością znajdziesz niezawodne gofrownice Tefal w dobrych cenach, a żeby dodatkowo ułatwić Ci zakupy, przygotowaliśmy zestawienie trzech, według nas najlepszych propozycji tej firmy.

 

 

Najlepsze gofrownice Tefal w 2018 roku

 

 

Tefal WM310D11

        

1-tefal-wm310d11Na pierwszym miejscu naszego zestawienia znajduje się Tefal WM310D11 – gofrownica o mocy 1000 W, z płytkami, które zostały pokryte powłoką nieprzywierającą, aby umożliwić nam ograniczenie użycia oleju do przyrządzania gofrów i ich smażenia.

Ma też regulowany termostat, co pozwala dopasować temperaturę do naszych potrzeb. Natomiast obudowa izolowana termicznie ze schowkiem na przewód sprawia, ze sprzęt ten jest bardzo funkcjonalny. Obudowa została wykonana z tworzywa sztucznego i ze stali szlachetnej. Model ten posiada 2 lampki kontrolne (podłączenia do sieci oraz gotowości do opiekania).

Jest to bardzo duże urządzenie, co pozwala na jednoczesne upieczenie aż 5 gofrów. Ta najlepsza gofrownica Tefal cieszy się dużym uznaniem wśród użytkowników. Uważana jest za mocną i niezawodną. Gofry, które w niej przygotujemy zawsze będą chrupiące, a samo ich pieczenie zajmuje dosłownie kilka minut. Jest to oczywiście zasługą dużej mocy urządzenia, a co za tym idzie wysokiej temperatury. Poza tym sam design urządzenia też jest bardzo atrakcyjny.

 

 

 

 

Tefal WM 311 D

 

3-tefal-wm-311-dGofrownica Tefal WM 311 D to niezastąpione urządzenie do przygotowywania wafli i gofrów. Moc urządzenia – 1300 W – umożliwi nam upieczenie chrupiących gofrów w bardzo krótkim czasie. Poza tym masz pewność, że zawsze wyjdą chrupiące, zupełnie jak te z budki nad brzegiem morza.

Powłoka nieprzywierająca to niezastąpione rozwiązanie, które ułatwia korzystanie z gofrownicy i jednocześnie sprawia, że możemy zmniejszyć ilość oleju używanego do pieczenia. Jednocześnie możemy przygotować 10 wafli w kształcie serca. Dlatego jest to idealna propozycja dla większej rodziny.

Urządzenie ma wygodny wskaźnik temperatury i termostat, co ułatwia jego obsługę. Poza tym specjalny schowek na przewód sieciowy sprawia, ze przechowywanie sprzętu jest zdecydowanie łatwiejsze. Model ten zyskał uznanie wielu osób, kochających gofry. W swoich ocenach potwierdzają, że sprzęt ten umożliwia szybkie i efektywne pieczenie.

Ponadto ma trwałą obudowę, a całość jest prosta w utrzymaniu czystości. Dodatkowo obudowa jest wysoce odporna na zarysowania, przez co urządzenie pięknie się prezentuje, nawet przy regularnym używaniu.

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

Tefal Avante SW 6038

 

2-tefal-avante-sw-6038Tefal Avente SW 6038 to drugi produkt w naszym zestawieniu. Jest to wielofunkcyjny opiekacz o mocy 780 W. Dzięki specjalnym płytkom przygotujemy nie tylko gofry, ale również kanapki. Model ten ma obudowę izolowaną termicznie, co daje nam gwarancję bezpiecznej i stabilnej pracy.

Poza tym, dzięki powłoce nieprzywierającej ograniczymy użycie tłuszczu. Dwie lampki kontrolne (podłączenia do sieci i gotowości do opiekania) ułatwiają nam korzystanie z urządzenia. Wymiary płyty kanapkowej i gofrowej to 225 mm × 130 mm. Oczywiście są one wymienne i można je myć w zmywarce.

Model ten ma wbudowany schowek na przewód sieciowy. Konsumenci w swoich opiniach stwierdzają, że jest to niezawodny, wydajny opiekacz o atrakcyjnej, nowoczesnej stylistyce. Obudowa urządzenia została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co istotne jej przegrzanie jest zminimalizowane, więc nie musimy bać się, że przy każdym domknięciu oparzymy sobie dłoń. Poza tym materiał, z jakiego została wykonana ta gofrownica jest odporny na zarysowania.

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...