Gofrownice MPM ranking

 

Jaką gofrownicę MPM kupić?

 

MPM to polska firma i marka sprzętu AGD z ponad 20-letnią tradycją. Ideą firmy jest dostarczanie klientom produktów o wysokiej jakości, ciekawym wzornictwie, a jednocześnie w dobrej cenie. Od 1989 roku, główną dziedziną działalności MPM jest branża drobnego sprzętu AGD.  W asortymencie firmy dostępnych jest 250 produktów do wyposażenia kuchni, w tym urządzeń do gotowania, odgrzewania, chłodzenia. MPM oferuje też duże sprzęty AGD do zabudowy, jak również wolnostojące.

2-mpm-mop-17

Wśród produktów tej marki bardzo znane są gofrownice dostępne w dobrych cenach. Użytkownicy cenią je za jakość wykonania i niezawodność, ale również ciekawy design. Gdy decydujesz się na zakup sprzętu, jakim jest gofrownica, musisz wiedzieć, które aspekty odgrywają istotną rolę, aby nie przepłacić.

Najważniejsza kwestia w tego typu sprzętach to moc. Większość osób narzeka, że ich gofry nie wychodzą chrupiące pomimo tego, że wykorzystali najlepszy przepis. Niestety to właśnie moc odgrywa największe znaczenie. Na rynku nie brakuje sprzętów z mocą 700 W. To zdecydowanie za mało, najlepsze modele mają moc ponad 1000 W, na mniejszą nie warto tracić czasu.

Ważnym aspektem jest materiał, z którego wykonane są płytki. Najczęściej występujące gofrownice to te z płytkami z żeliwa, teflonu lub powłoki ceramicznej.  Obecnie najpopularniejsze są gofrownice teflonowe, materiał ten jest jednak delikatny i trzeba uważać na zarysowania. Żeliwo jest trwalsze, ale dużym problemem jest przywieranie ciasta, co utrudnia pieczenie. Mamy też powłokę ceramiczną, która niestety jest trudna w utrzymaniu czystości.

Warto też zwrócić uwagę na oceny konsumentów. Opinie o gofrownicach MPM są bardzo pozytywne. Produkty te są wysoce cenione przez użytkowników. Dlatego też uważamy, że jest to jeden z lepszych producentów opiekaczy tego typu. Przedstawiamy Państwu trzy, według nas najlepsze, gofrownice do tego producenta.

 

 

Najlepsze gofrownice MPM w 2018 roku

 

 

MPM MGO-13

      

1-mpm-gofrownica-1400w-mgo-13Gofrownica MGO-13 to nasza pierwsza propozycja, która sprawi, że Twoje gofry będą pyszne i chrupiące.  Dzięki temu urządzeniu możesz jednocześnie przygotować dwa, duże gofry. Teflonowa powłoka zapobiega przywieraniu ciasta. W końcu zapomnisz o każdorazowym smarowaniu powłoki olejem, ograniczając tym samym kalorie w przygotowywanym posiłku.

Wygodnym rozwiązaniem zastosowanym w tym modelu jest termostat regulujący temperaturę pieczenia, dzięki czemu wypieczesz gofry tak jak lubisz. Ta najlepsza gofrownica MPM ma lampkę kontrolą podłączenia sieci i stanu pracy. W efekcie jej obsługiwanie jest bardzo proste i intuicyjne. Model ten ma również bardzo ładny wygląd i trwałą, odporną na uszkodzenia i zarysowania obudowę.

Konsumenci docenili jakość wykonania urządzenia oraz jego moc – 1400 W. Pozwala ona na szybkie przygotowanie dużej ilości, chrupiących gofrów, które zachwycą naszą rodzinę i wszystkich gości. Urządzenie posiada niezbędne atesty potwierdzające jakość wykonania produktu i jego bezpieczeństwo.

 

 

 

MPM MOP-17

 

2-mpm-mop-17Profesjonalna gofrownica MPM MOP-17 2w1 to świetne rozwiązanie dla osób lubiących gofry i kanapki na ciepło, gdyż jest to model 2w1. Moc maksymalna tego urządzenia to 1200 W. Model ten ma regulację temperatury, co umożliwia przygotowanie kanapek i gofrów o różnym stopniu wypieczenia. Zawsze będą one tak chrupiące, jak lubisz. Jednorazowo urządzenie to przygotowuje dwa gofry lub dwie kanapki.

Praktycznym rozwiązaniem zastosowanym w tym modelu są lampki kontrolne oraz nienagrzewający się uchwyt.  W efekcie, podczas użytkowania sprzętu mamy zapewnione pełne bezpieczeństwo. Dzięki temu, że płytki zostały pokryte nieprzywierającą powłoką, możemy zapomnieć o mozolnym odrywaniu gofrów lub kanapek.

 

Konsumenci docenili fakt, że model ten stanowi bardzo funkcjonalne rozwiązanie i pozwala zastąpić nam dwa, osobne sprzęty jednym – bardziej praktycznym, o dużej mocy. W efekcie zaoszczędzimy trochę miejsca w szafce. Wiele osób krytykuje takie rozwiązanie, twierdząc, że produkt traci w ten sposób na jakości. Jednak w tym przypadku nie musimy obawiać się niższej temperatury, a co za tym idzie, gorszych efektów pieczenia.

 

 

 

MPM S-633/G

 

3-mpm-gofrownica-1000wNasza trzecia propozycja to dobra i tania gofrownica MPM S-633G o mocy 1000 W, idealna do każdej kuchni, a nawet małej gastronomii. Pozwali Ci upiec pyszne, chrupiące gofry w krótkim czasie. Urządzenie to ma obudowę ze stali nierdzewnej, która jest wysoce odporna na uszkodzenia oraz zarysowania. Jednocześnie możemy ją łatwo wyczyścić mokrą ściereczką.

Poza tym wyróżnia ją bardzo atrakcyjny design. Teflonowa powłoka sprawia, że ciasto nie przywiera, a my możemy zapomnieć o odrywaniu gofrów. To właśnie ten aspekt został najwyżej oceniony przez konsumentów. Termostat z pięciostopniową regulacją temperatury pieczenia to niezastąpione rozwiązanie, gdy chcemy uzyskać różnorodną chrupkość gofrów.

Wygodnym rozwiązaniem jest też lampka kontrolna informująca o podłączeniu do sieci, jak również lampka kontrolna stanu pracy urządzenia. Poza tym gofrownica ma miejsce na schowanie przewodu i może być przechowywania w pozycji pionowej. To sprawia, że zajmuje niewiele miejsca i jest idealnym wyborem do małej kuchni.

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...