Gofrownice Dezal ranking

 

Jaką gofrownicę Dezal kupić?

 

Gofry to przepyszny deser, jak również wyjątkowa propozycja na kolację lub śniadanie. Jednak dobry przepis na ciasto to nie wszystko. Ważna jest sama gofrownica. Wysoka moc i odpowiednie płytki to podstawa. Bardzo dobrym producentem gofrownic jest Dezal. Jest to firma, która powstała w wyniku restrukturyzacji Zakładów Metalowych “DEZAMET” S.A., zajmujących się produkcją elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego od roku 1960. Obecnie firma zajmuje się przede wszystkim produkcją gofrowic, żelazek, mebli kuchennych, pokojowych i biurowych oraz szaf. Opinie o gofrownicach Dezal są bardzo pozytywne. Produkty te cenione są za świetną jakość materiałów i atrakcyjny design.

gofrownica-dezal

Zrobiłeś bardzo dobre ciasto, ale gofry są miękkie i zupełnie inne od tych serwowanych w nadmorskich kurortach? Problemem najczęściej jest moc urządzenia. Im wyższa moc, tym szybciej robią się gofry i są bardziej chrupiące. Najlepsze są gofrownice posiadają moc 800-1500 W.

Ważnym aspektem jest materiał, z którego wykonane są płytki. Najczęściej występujące gofrownice to te z płytkami z żeliwa, teflonu lub z powłoką ceramiczną. Obecnie najpopularniejsze są gofrownice teflonowe, jest to jednak materiał podatny na zarysowania, więc trzeba się z nim obchodzić ze szczególną ostrożnością. Żeliwo jest trwalsze, ale niestety dużym problemem jest przywieranie ciasta. Natomiast płytka ceramiczna szybko się nagrzewa, ale jest trudna w utrzymaniu czystości. Nie ma więc materiału idealnego. Warto jednak zwracać uwagę na takie kwestie, jak dodatkowa powłoka minimalizująca przywieranie ciasta.

Dobrze jeśli urządzenie jest niewielkie i ma dodatkowe rozwiązania, jak schowek na kabel, lampkę kontrolną, uchwyty termoizolacyjne, zabezpieczające przed oparzeniem, czy też termostat.

Poniżej prezentujemy gofrownice Dezal w dobrych cenach, które wyróżniają się na tle konkurencji świetnym wykonaniem.

 

 

Najlepsze gofrownice  Dezal w 2018 roku

 

 

Dezal 301.4

 

1-dezal-301-4Na pierwszym miejscu znajduje się model 301.4. Jest to doskonała i niezawodna propozycja zarówno do domu, jak i niewielkiej gastronomii. Dzięki niej przygotujesz pyszne, chrupiące gofry, zupełnie jak te z budek nad morzem, zawsze aromatyczne i zachwycające.

Dzięki dużej mocy 1300 W – szybko usmażysz dużą ilość gofrów. Twoje gofry nie będą miękkie, jak w przypadku kiepskiej jakości sprzętów tego typu. Gofrownica ma dwie płyty grzewcze, które zostały pokryte powłoką spożywczą greblon.

Takie rozwiązanie zapobiega przywieraniu. Możemy też zapomnieć o smarowaniu powierzchni płytek olejem, co zmniejszy kaloryczność przygotowywanych gofrów. Temperatura robocza, gdy maszyna jest zamknięta, wynosi 195 st. C. Wielu konsumentów, którzy zdecydowali się na ten model doceniło jego wysoką jakość wykonania.

Poza tym urządzenie pozwala przygotować dużą ilość gofrów w dość krótkim czasie. Jedyną wadą może być waga sprzętu, aczkolwiek należy zauważyć, że jest to najlepsza gofrownica Dezal, jaką znajdziemy na rynku.

 

 

 

 

Dezal 301.5

 

2-dezal-301-5Drugi model w naszym zestawieniu to 301.5. Jest to solidny model, który sprawdzi się w każdym domu. Niezawodna konstrukcja pozwoli Ci zaoszczędzić aż 20 % ciasta i z jednej porcji przygotować więcej chrupiących gofrów. Zawsze będą one aromatyczne i zachwycająco chrupkie.

Urządzenie ma moc 1300 W, dzięki czemu szybko przygotujesz dużą ilość gofrów. W końcu zapomnisz o ciągnącym się cieście, które jest niezjadliwe. Model ten jest wyposażony w dwie płyty grzewcze, które zostały pokryte powłoką spożywczą greblon.

Zapobiega ona przywieraniu ciasta i ograniczymy w ten sposób użycie oleju do smarowania płytek. Temperatura robocza w zamkniętym urządzeniu wynosi 195 st. C.  

Konsumenci wysoko ocenili jakość wykonania sprzętu, jego ciekawy design oraz fakt, że pozwala na upieczenie pysznych kratek w zaledwie kilka minut. Urządzenie to jest często wybierane przez punkty gastronomiczne, których celem jest oszczędność ciasta oraz uzyskanie jak największej ilości gofrów w bardzo krótkim czasie.

 

 

 

 

Dezal 301.7 XL

 

3-dezal-301-7-xl-bialyNa trzecim miejscu znajduje się 301.7 XL. Gofrownica ta przeznaczona jest do dłuższej pracy, dlatego jest idealna do małej gastronomii. Model ten jest większy od poprzednich propozycji. Pozwala przygotować nam gofry w większym rozmiarze.

Szybko się nagrzewa i piecze gofry. Ma specjalną lampkę kontrolą i gumowe nóżki zapobiegające ślizganiu się urządzenia po blacie. Jest to niezastąpiona propozycja do domu, jak i niewielkiej gastronomii. Ze względu na dużą moc Twoje gofry zawsze będą chrupiące i pyszne. Urządzenie jest wyposażone w dwie płyty grzewcze, które pokryto powłoką spożywczą greblon.

Zapobiega ono przywieraniu ciasta, a więc będziesz mógł zapomnieć o rozdzierających się gofrach. Model ten został doceniony przez konsumentów za dużą wydajność i funkcjonalność.

Poza tym ma atrakcyjny wygląd i obudowę odporną na uszkodzenia. Jest to dobra i tania gofrownica, na którą warto zwrócić uwagę. Razem z innymi modelami Dezal wyróżnia się na rynku małego AGD i stanowi niezastąpiony model do Twojej kuchni.

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...