Gofrownice 3w1 ranking

 

Jaką gofrownicę 3w1 kupić?

 

Pyszne, chrupiące gofry, kanapki na ciepło, potrawy z grilla, chrupiące ciasteczka – czy wiesz, że wszystkie te pyszności możesz przygotować w jednym urządzeniu? W kuchni bardzo często narzekamy na brak miejsca, a przecież istnieją funkcjonalne rozwiązania all in one. Przykładem takiego sprzętu jest gofrownica 3w1. Zwykle ma wymienne płytki do przygotowania różnych pyszności. Poradnik, który przygotowaliśmy zawiera cenne wskazówki na temat tego, jaki model wybrać.

gofrownica-3w1

W przypadku gofrownic ogromnym problemem wielu użytkowników jest słaba moc, która wpływa na przygotowywanie posiłków i jednocześnie zwiększa zapotrzebowanie na prąd – w mocnym sprzęcie gofry upieczesz w 5 minut, w tym o niskiej mocy może to zająć nawet 10 minut. Poza tym gofry nie wychodzą chrupiące, nawet gdy przygotowujemy je używając tego samego przepisu, który jest stosowany w nadmorskich budkach. Dlatego warto szukać sprzęty o jak największej mocy.

Ważnym jest materiał, z którego wykonane są płytki takiego urządzenia. Najpopularniejsze  są płytki teflonowe, ale trzeba pamiętać, że materiał ten jest jednak delikatny i trzeba uważać na zarysowania. Żeliwo jest oczywiście zdecydowanie trwalsze, ale dużym problemem jest przywieranie ciasta. Jednocześnie oznacza to, że potrzeba użycia większej ilości oleju. Dostępne są też sprzęty z powłoką ceramiczną, która niestety jest trudna w utrzymaniu czystości. Jeśli chodzi o rodzaj dołączonych płytek – wybieraj taki model, który według Ciebie jest bardziej funkcjonalny.

Niezastąpione są również dodatkowe funkcje, jak regulacja temperatury, czy lampka kontrolna. Sprawiają one, że obsługa urządzenia jest prostsza i jednocześnie bezpieczniejsza.

Przy wyborze produktu warto też zwrócić uwagę na oceny konsumentów. Opinie o gofrownicach 3w1 mogą stanowić świetną podpowiedź podczas zakupów. Bowiem to konsumenci weryfikują, czy faktycznie dany sprzęt jest mocny i dobry, jak twierdzi jego producent.

Mając na uwadze powyższe kwestie przygotowaliśmy zestawienie zawierające trzy, według nas najlepsze, gofrownice 3w1 w dobrych cenach. Produkty te są wysoce cenione przez użytkowników i spełniają wszystkie kryteria dobrego sprzętu tego typu. Mają nie tylko odpowiednią moc, ale również świetne, łatwe do wymieniania płytki oraz trwałą, odporną na zarysowania obudowę, która jednocześnie chroni nas przed oparzeniem w czasie pracy.

 

 

Najlepsze gofrownice 3w1 w 2017 roku

 

 

Tefal Avante SW 6058

       

1-tefal-avante-sw-6058Tefal Avante SW 6058 to najlepsza gofrownica 3w1. W komplecie znajdziemy 3 zestawy wymiennych płytek. Dzięki nim przygotujemy nie tylko pyszne gofry, ale również kanapki na ciepło i wiele dań grillowanych. Urządzenie ma 2 izolowane uchwyty zapewniające nam zabezpieczenie przed poparzeniem w czasie pracy. Natomiast wygodna lampka sygnalizacyjna informuje nas o pracy urządzenia.

Dzięki możliwości pionowego przechowywania i specjalnemu schowkowi na przewód opiekacz jest bardzo funkcjonalny i nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Moc urządzenia to 850 W, dlatego przygotowane w nim gofry zawsze są pyszne i chrupiące. Ponadto wszystkie dania przygotujemy bardzo szybko. Kolor tego modelu to stal nierdzewna, dzięki czemu pasuje do każdej kuchni.

Wymiary sprzętu to szerokość – 21.6 cm, wysokość – 31.8 cm, głębokość- 29.4 cm. Model ten zyskał wiele pozytywnych ocen użytkowników. Przede wszystkim zauważają oni, że płytki zostały wykonane z wysokiej jakości powłoki teflonowej. Ponadto wysoce oceniono szybkość pracy urządzenia, jak również jego atrakcyjny, ponadczasowy wygląd.

 

 

 

Esperanza Portabella EKT006K

 

2-esperanza-portabella-ekt006kEsperanza Portabella EKT 006 K to dobra i tania gofrownica 3w1 o mocy 700 W. Jest to bardzo dobre urządzenie z powłoką zapobiegającą przywieraniu ciasta. Pozwala nam to na zminimalizowanie ilości tłuszczu używanego do przygotowania potraw oraz smarowania powierzchni płytek. Produkt jest łatwy w czyszczeniu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Model szybko się nagrzewa, co znacznie przyspiesza przygotowanie wyjątkowych dań. Sprzęt ten pozwala przygotować gofry, pyszne kanapki oraz potrawy z grilla. Dzięki łatwej wymianie płytek, użytkowanie tego sprzętu jest bardzo proste. Należy jednak pamiętać o nie wymienianiu płytek w czasie pracy, aby nie doszło do poparzenia. Model ten ma system blokady przed przegrzaniem, lampkę kontrolą i system antypoślizgowy. Termoizolacyjny uchwyt i obudowa zapewnią nam bezpieczeństwo.

Urządzenie ma też bezpiecznik termiczny. Model ten zyskał uznanie wielu konsumentów. Ceniony jest za funkcjonalność oraz wymiary płytek, pozwalające na szybkie przygotowanie posiłku. Ponadto wysoko oceniono samą cenę produktu, która jest naprawdę bardzo atrakcyjna.

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

Romix ZN3.1

 

3-romix-zn3-1-urzadzenie-do-pieczenia-ciastekRomix ZN 3.1 to nie tylko gofrownica, to również urządzenie do wypiekania ciasteczek. Jest to propozycja, która wyróżnia się w naszym zestawieniu, gdyż nie zawiera standardowych płytek do grilla i kanapek, lecz specjalne talerze do wypiekania ciasteczek. W końcu zapomnisz o czasochłonnym przygotowywaniu małych słodkości. Model ten ma dwie, wymienne płyty grzewcze.

Jedna tradycyjna – do gofrów, druga ma wyżłobienia w kształcie orzeszków, zajączków i kurczaczków. Upieczone w tym urządzeniu ciasteczka można wypełniać różnorodnymi masami, tworząc przepyszną, słodką przekąskę na imprezę lub na święta. Specjalna powłoka antyadhezyjna zapobiega przywieraniu ciasta i pozwala zmniejszyć ilość oleju stosowanego do przygotowania gofrów i ciasteczek.

Nie musisz się też obawiać o to, że w czasie wyjmowania Twoje gofry lub ciastka zostaną zniszczone. Wygodna kontrolka przyłączenia do sieci i kontrolka grzania zapewniają nam komfortowe użytkowanie i bezpieczeństwo. Stałą temperaturę pieczenia zapewnia moc urządzenia 700 W. Jak zauważają konsumenci, model ten ma trwałą, odporną na uszkodzenia obudowę.

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...